تبلیغات
« ستاد سراوان » - انقلاب ما دارای ویژگی های بارزی هست/حاکمیت از ان پیامبر و ائمه معصومین است


حجت الاسلام غلامرضا دهقان گفت: مردم انقلابی ایران در برابر طاغوتیان ایستادند و آن حکومت تا دندان مسلح را با شعار الله اکبر بر زمین زدند و زمینه های فساد و ابتذال را از بین بردند.

به گزارش ستاد اقامه نماز، زنگ گلبانگ انقلاب اسلامی در شهرستان سراوان با حضور کلیه مسئولین دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی در محل سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش شهرستان نواخته شد.
در این مراسم که زنگ انقلاب به صورت نمادین توسط امام جمعه شهرستان، رئیس اموزش و پرورش و فرماندار نواخته شد، امام جمعه سراوان با تبریک فرا رسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز بازگشت تاریخی امام راحل افزود: مردم انقلابی ایران در برابر طاغوتیان ایستادند و آن حکومت تا دندان مسلح را با شعار الله اکبر بر زمین زدند و زمینه های فساد و ابتذال را از بین بردند پس بر همه ماست که در برابر این نعمت بزرگ الهی شکر ایزدی را به جا آوریم.
حجت الاسلام غلامرضا دهقان بیان داشت: انقلاب ما دارای ویژگی های بارزی هست که باعث شده این انقلاب را از سایر انقلاب ها متمایز کند.
اعتقاد انقلابیون و مردم ایران اسلامی به اینکه حاکمیت از ان پیامبر و ائمه معصومین است و در زمان غیبت امام زمان(عج) فردی که از همه جهات جامع شرایط باشد جامعه اسلامی را هدایت کند باعث شد تا رهبر در لباس مرجعیت و نمایندگی از ناحیه مقدسه امام زمان(عج) حضور پیدا کند و این بحث موجب تبعیت هر چه بیشتر مردم از رهبری شد همچنین وحدت و همبستگی اقشار در پیشبرد انقلاب و بقای انقلاب نقش بسیار بسزایی داشت.
وی افزود: ایران ۹۲ درصدش مسلمان و ۸ درصدش اقلیت مذهبی دارد و برای شکل گیری این انقلاب مساجد، دانشگاه، حوزه, مدارس و حسینه ها از جمله اماکنی بودند که در جهت شکل گیری انقلاب نقش بسزایی داشتند.
انقلابیون هدفشان استقلال و آزادی، خودکفایی و تلاش در تامین نیازمندیها در درون ایران بود
و با روحیاتی چون شهادت طلبی و با تسخیر ارتش با شعار برادر کشی چرا، توانستند انها را همراه و همسو با خود سازند و چه زیباست که در دهه مبارک فجر به دفتر انقلاب سری بزنیم و بدانیم که قبل از انقلاب ایران در چه وضعیتی بوده و اکنون در چه صلابت و اقتداری وجود دارد.ط.ش.210
منبع: shastoon.ir


آخرین مطالب
آرشیو مطالب